Cold Steel Bushman

Cold Steel Bushman Typ Pevná Značka Cold Steel Materiál čepele High-uhlíkovej ocele Jedlo Prostý Čepeľ profil Rovný-back Dĺžka čepele 7 "(17,8 cm) Kategórie Vonku...
Doprava 2 €,Na sklade
Garantovaný nákup z Knifestock

Na sklade • Viac variantov3,9 €100 % • 15×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €113×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2 €96 % • 1 805×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €91 % • 20×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 629×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 187 326×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant39 €100 % • 112×Ďalšie informácie

Dĺžka rukoväte
13.3 cm
Kovaný

• Dobry material a super cena

Bol som naozaj milo prekvapeny, cakal som za 23 eur nic moc skor ma premohla zvedavost. Prisiel vsak solidny noz ostry ako ziletka, reze papier a tiez holi. Robievam si noze aj sam a v zbierke ich mam viac nez 100 ks cize kusok viem o tom ci je to zdrap, alebo nie. Noz je z uhlikovej ocele cize po odreti povrchovej upravy bude hrdzaviet pokial sa neosetri ,s tym treba pocitat. Super je, ze sa da predlzit na ostep pomocou dutej rukoveti. Puzdro je pevne plastove s klipom a dokonca je ku nozu aj male ktesadielko na zalozenie ohna. Ja som nasiel vyuzitie noza ako zalozny noz k taktickej vystroji.

• Kvalitný materiál
    • Žiadne blato
    • Pevný hrubý a ostrý nôž vykovaný z jedného kusu ocele
    • Kvalitné puzdro v balení
    • V balení je dokonca aj kresadlo
    • Dutá rúčka
    • Na prežitie do lesa je to ideálny spoločník
    • Je dosť veľký takže do mesta by som ho na viditelnom mieste rozhodne nenosil

Je to "kus" noža. Popravde som nečakal že bude taký veľký. Za naozaj priaznivú cenu dostanete veľmi dobre vyzerajúci, kvalitný a ostrý nôž spolu s puzdrom a kresadlom. Spracovanie je naozaj kvalitné. Je vykovaný z jedného kusu ocele až po dutú rukoväť. Vďaka tomu si nôž môžete "predĺžiť" čo može poskytovať značné výhody. Dá sa použiť aj ako hrot kopie a to sa mi zdá tiež ak veľká výhoda. Ak sa na potulkách lesmi dostanete do situácie kde budete bojovať o život tento nôž Vám ho môže pomôcť zachrániť. Či už sa bude jednať o rozloženie ohňa alebo ulovenie králika či veveričky kôli potrave určite budete radi že ho máte za opaskom.
    Ivan.

Jedlo

Prostý

Čepeľ profil

Rovný-back

Dĺžka čepele 7 "(17,8 cm)

Kategórie

Čepeľ Finish

Tuff-Ex

Čepeľ Grind

Dutý

Hrúbka čepele 2,5 mm (0,10 ")

Krajina pôvodu

Čína

Dĺžka rukoväte 4,5 "(11,4 cm),

Materiál rukoväte

High-Carbon

Rukoväť Farba

Tvrdosť 54 HRC

Celková dĺžka 12,25 "(31,1 cm)

Plášť v cene

NO teklok

Noha popruh

Fire Steel

ÁNO

Hmotnosť 9,8 oz (277,8 g)

• Dobry material a super cena

• Je dosť veľký takže do mesta by som ho na viditelnom mieste rozhodne nenosil

Ivan.

• - cena perfektna za ocel 1055 PRUŽINOVA OCEL
    • - Kompaktny kus OCELE nie železa ako pisal jeden pán
    • - Univerzalny survival nôž+nasada kopije !!
    • - miesto v rukoväti po uzavreti korkovym štuplom na survival kit !!
    • - perfektny vrhaci nož !!
    • Beast
    • NIČ

Univerzalny kompaktný survival nástroj do lesa aj do zahrady.
    Ludia to nepoznaju-keby to poznali, už by tieto nože neboli v obchodoch.To iste platí o jeho širšom bratovi
    Prajem krasny den priatelia

Kvalitný výrobok

• slušne naostreny
    • odolne puzdro
    • v puzdre zdrží naozaj spoľahlivo
    • nikde nie je vysvetlený systém upnutia v puzdre
    • vyžaduje pomerne veľkú silu na vytiahnutie z puzdra

Solídny kus železa.

• , zakúpené v E-lukostrelba.sk