Reklama

Strend Pro PK011

Praktický spoločník do vrecka, pripravený pomôcť pri každodenných úlohách doma aj vonku...
4,54 €
Doprava 2,59 €,Na sklade
Odporúčaná ponuka Allegro.sk
Do obchodu

Najlacnejšie ponuky (9)

Strend Pro PK011

Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
3,71 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
4,33 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
4,33 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
4,51 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Vreckový nôž Strend Pro PK011
4,54 €
Vreckový nôž Strend Pro PK011
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
5,1 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
5,23 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
5,5 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací
5,56 €
Nôž Strend Pro PK011, 115/200 mm, skladací

Recenzie (0)

Strend Pro PK011

Hodnotenia produktu

Strend Pro PK011

0 %
zatiaľ bez hodnotenia

Zatiaľ žiadne recenzie

K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.

Popis produktu

Praktický spoločník do vrecka, pripravený pomôcť pri každodenných úlohách doma aj vonku.

Vreckový zatvárací nôž Strend Pro PK011 kombinuje jednoduchú konštrukciu s praktickými vlastnosťami pre každodenné použitie. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele dlhá 90 mm sa rýchlo otvára cez otvor pre palec, zatiaľ čo bezpečnostná poistka zaisťuje stabilitu pri práci. Celková dĺžka 200 mm a vysoká odolnosť proti vlhkosti robia z noža spoľahlivý nástroj pre domáce aj vonkajšie aktivity.

Rozmery, ktoré sedia každodenným úlohám

Strend Pro PK011 má čepeľ 90 mm a celkovú dĺžku 200 mm, čo zodpovedá bežným potrebám pri práci aj na výlete. Hmotnosť 210 g dodáva pocit pevnosti a istého držania bez zbytonej konštrukčnej krehkosti.

Čepeľ a jej použitie

Čepeľ s hladkým ostrím z nehrdzavejúcej ocele poskytuje presné a čisté rezy pri bežných úlohách. Hladké ostrie sa ľahko udržuje a je vhodné na každodenné krájanie, strihanie či úpravy pri hobby činnostiach.

Rukoväť a bezpečnostné riešenia

Rukoväť z čierneho plastu je mierne zaoblená pre lepší úchop a komfort pri držaní. Na konci rukoväte je umiestnená bezpečnostná poistka, ktorá zabezpečuje stabilitu čepele počas práce a zvyšuje vašu ochranu pri používaní.

Praktické nasadenie v teréne

Nôž je určený na každodenné použitie aj do prírody — hodí sa napríklad na rybačku alebo hubárčenie. Vďaka vysokej odolnosti proti vlhkosti zvláda vlhké prostredie a bežné vonkajšie podmienky.

Kľúčové vlastnosti

  • Čepeľ 90 mm z nehrdzavejúcej ocele pre čistý rez
  • Celková dĺžka 200 mm – vhodný na každodenné použitie
  • Bezpečnostná poistka proti nechcenému zatvoreniu
  • Rýchle otvorenie s otvorom pre palec pre pohodlnú manipuláciu
  • Vysoká odolnosť proti vlhkosti a robustná plastová rukoväť

Často kladené otázky

Je Strend Pro PK011 vhodný na každodenné nosenie?

Áno. Strend Pro PK011 je kompaktný zatvárací nôž so čepeľou 90 mm a celkovou dĺžkou 200 mm, navrhnutý na bežné úkony. Vďaka bezpečnostnej poistke a odolným materiálom ho môžete nosiť do práce, na výlety aj pri hobby aktivitách.

Ako sa otvára Strend Pro PK011?

Čepeľ sa otvára jednou rukou cez otvor pre palec, čo umožňuje rýchle a plynulé rozloženie noža. Mechanizmus poskytuje stabilné otvorenie a praktickú manipuláciu pri bežných činnostiach, ktoré vyžadujú rýchly prístup k ostriu.

Obsahuje Strend Pro PK011 bezpečnostnú poistku, alebo si ju musím dokúpiť?

Poistka je súčasťou noža – Strend Pro PK011 má na konci rukoväte zabudovanú bezpečnostnú poistku, ktorá zabraňuje nechcenému zatvoreniu čepele počas práce. Nemusíte teda nič dokupovať, poistka je pripravená na použitie.

Vydrží Strend Pro PK011 používanie v mokrom prostredí?

Áno. Nôž má vysokú odolnosť proti vlhkosti a čepeľ z nehrdzavejúcej ocele odoláva bežnému používaniu v mokrom prostredí. Po každom použití odporúčame nôž osušiť a prípadne ošetriť, aby ste predĺžili jeho životnosť.

Koľko váži Strend Pro PK011 a aká je dĺžka čepele?

Strend Pro PK011 váži približne 210 g a má čepeľ dlhú 90 mm (9 cm). Celková dĺžka noža v otvorenom stave je 200 mm (20 cm), čo z neho robí praktický nástroj pre bežné rezné práce i terénne aktivity.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Vreckový nôž Strend Pro PK011
4,54 €
Vreckový nôž Strend Pro PK011

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Parametre produktu

Výrobca
Typ
zatváracie
Typ využitia
na každodenné použitie (7–9 cm)
Dĺžka čepele
90 cm
Materiál čepele
nehrdzavejúca oceľ
Dĺžka rukoväte
11.0 cm
Materiál rukoväte
plast
Celková dĺžka
200 mm
Hmotnosť
210 g
Rýchlosť otvárania
rýchle otvorenie
Odolnosť proti vlhkosti
s vysokou odolnosťou proti vlhkosti

Poradňa

Strend Pro PK011

{"Obľúbené kategórie":[["Strukoviny","https://strukoviny.heureka.sk/"],["Digestory","https://odsavace-par.heureka.sk/"],["Mixéry","https://mixery.heureka.sk/"],["Kancelárske stoličky","https://kancelarske-kresla.heureka.sk/"],["Riadidlá a kormidlá na bicykel","https://riadidla.heureka.sk/"],["Pánske tričká Diesel","https://panske-tricka.heureka.sk/f:8628:126659/"],["Nerezové chladiace nádoby","https://chladiace-nadoby-vino.heureka.sk/f:38376:36517250/"],["Dámske modré body","https://damske-body.heureka.sk/f:20457:481373/"],["Ovládače k autodráham","https://prislusenstvo-k-autodraham.heureka.sk/f:6261:1680176/"],["Náhradné trysky pre ústne sprchy TrueLife","https://nahradne-hlavice-ustne-sprchy.heureka.sk/f:35043:31103502/"]],"Vybrané značky":[["Vreckové nože HORSEFEATHERS","https://noze.heureka.sk/f:7917:29533063/"],["Vreckové nože HASTAA","https://noze.heureka.sk/f:7917:46795434/"],["Vreckové nože Fortum","https://noze.heureka.sk/f:7917:8979492/"],["Vreckové nože Miguel Nieto","https://noze.heureka.sk/f:7917:167404/"],["Vreckové nože Wenger","https://noze.heureka.sk/f:7917:125309/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať čítačku kariet?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-citacku-kariet-c877-19425/"],["Ako vybrať menštruačný kalíšok?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-menstruacny-kalisok-c3077-20297/"],["Ako vybrať správnu plachtu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-spravnu-plachtu-c1611-19614/"]],"Vybrané produkty":[["Leki Cressida","https://trekingove-palice.heureka.sk/leki-cressida/"],["Tweezerman Studio Collection pinzeta so zošikmeným koncom Midnight Sky","https://kozmeticke-pinzety.heureka.sk/tweezerman-studio-collection-pinzeta-so-zosikmenym-koncom-midnight-sky/"],["Silky Pílový list Pocketboy 170-10","https://pilove-kotuce-a-pasy.heureka.sk/silky-pilovy-list-pocketboy-170-10/"],["JOLLY 3074 pomeranč","https://vone-vysavace.heureka.sk/jolly-3074-pomeranc/"],["Krabica na ihly","https://sijacie-ihly.heureka.sk/krabica-na-ihly/"],["Active Brúska na nechty EXO SILENT SX7 Bezuhlíková","https://pristroje-na-modelovanie-nechtov.heureka.sk/active-bruska-na-nechty-exo-silent-sx7-bezuhlikova/"],["Ludwigia arcuata","https://akvariove-rastliny.heureka.sk/ludwigia-arcuata/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}